0
×
سوالات متداول

 بله ،براي انجام فرآيند خريد ابتدا باید در سایت عضو شوید و بعد اقدام به انجام فرایند خرید کنید.

 بله شما مي توانيد با عضويت و خريد از سايت تاريخچه سفارشات خود را درحساب كاربري مشاهده كنيد.

 بله شما مي توانيد در هر ساعت از شبانه روز از  سايت خرید کنید.

 زمان ارسال سفارش به پارامترهاي متفاوتي از قبيل نوع محصول،تعداد زمان ثبت سفارش و مبدا و مقصد نهايي بستگي دارد اما معمولا زمان تحویل بین 2تا 5 روز کاری می باشد.

 شما مي توانيد از صفحه تماس با ما براي ارتباط با پشتيبان فروشگاه استفاده كنيد.

 با توجه به اینکه مجموعه ای تحفه دارای انبار نیست و تمامی سفارشات از تولید روز فروشنده آماده ارسال می شود و محدودیت تعداد خرید بستگی به موجودی تولید آن روز فروشنده می باشد و در صئرت درخواست تعداد بیشتر از موجودی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 گاهي ممكن است هنگام پرداخت شبكه بانكي قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود اما دراين مواقع جای نگرانی نيست مبلغ بعد از ٧٢ ساعت به حساب شما برگشت داده مي شود.

بله تمامي قيمت ها در سايت به روز هستند.

 به دلیل اینکه ای تحفه دارای انبار نمی باشد معمولا تازه ترین محصولاتی که فروشنده در شعبه مرکزی خود به مشتریان می فروشد ارسال می گردد.

 تمامی طرف قراردادهای مجموعه ای تحفه معتبرترین و قدیمی ترین و محبوب ترین تولیدکنندگان سوغات هستند که هیچ موقع اصالت محصولات خود را زیر سوال نبرده و نمیبرند و به همین دلیل برند محبوب آن منطقه شده اند.

 بسته به مقدار خرید مشتریان از ای تحفه امتیازاتی به آن ها تعلق میگیرد که می توانند از آن امتیاز ها برای خرید با تخفیف ویژه و حتی رایگان استفاده کنند. در صورتی که در خرید مستقیم از فروشگاه و عدم تنوع محصولات و سوغات چنین امتیازاتی شامل مشتری نخواهد شد  .

می توانید به منوی شیوه بازگرداندن سوغات مراجعه و یا با پشتیبانی ای تحفه تماس حاصل فرمایید.

© 2018 etohfeh All Rights Reserved

استفاده از مطالب سایت سوغات و صنایع دستی ای تحفه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا (فروشگاه آنلاین ای تحفه) می‌باشد.