0
×
شرایط بازگرداندن سوغاتی

رضایت مشتریان همواره یکی از اصول کاری ای تحفه بوده است  ای تحفه تمام تلاش خود را در جهت سالم رساندن محصولات خریداری شده توسط مشتریان خود را می کند با وجود این امکان دارد محصول خریداری شده با مواردی رو  به رو شود که در این موارد ای تحفه خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است محصولاتی که شامل این خدمات می شوند باید شرایط ذیل را داشته باشند.

اگر محصول خریداری شده از نظر فیزیکی و مشخصات با اطلاعات وب سایت ای تحفه مغایرت داشته باشد که در این صورت پس از دریافت محصول ابتدا از محصول عکس بگیرید سپس  ظرف 24 ساعت از طریق تماس یا ایمیل به واحد مشتریان ای تحفه اطلاع داده شود.

2- اگر در طول مسیر و حمل و نقل اسیب دیده باشد در این صورت از مخدوش کردن بسته بندی اصلی محصول خوداری کنید و بعد از عکس گرفتن از محصول ظرف مدت 24 ساعت با واحد مشتریان ای تحفه از طریق تماس یا ایمیل اطلاع داده شود.

3- اگر مشتریان عزیز ای تحفه از خرید خود منصرف شود تا قبل از تحویل محصول از طریق فروشنده  به اداره پست با تماس به واحد مشتریان ای تحفه اقدام به لغو سفارش خود کنند اما بعد از تحویل محصول از طریق فروشنده به اداره پست امکان لغو سفارش وجود ندارد.

مشتری مداری از ارکان اصلی مجموعه ای تحفه می باشد چراکه تداوم کسب و کار در دنیای امروز بر پایه رضایت مشتری استوار است . در همین راستا سعی کردیم جزییات سفارشات شما به صورت کاملا اتوماتیک وآنی برای ارسال سریع در اختیار فروشنده قرار گیرد اما خوب وجود خطای انسانی را حین بسته بندی محصول باتوجه به حجم بالای کار نمیتوان نادیده گرفت و باتوجه به این مورد مشتریان عزیز در شرایط ذیل میتوانند محصول خود را عودت دهند:

1- اگر محصول خریداری شده از نظر فیزیکی و مشخصات ظاهری با اطلاعات موجود در سفارش شما مغایر باشد بعد از گرفتن عکس از محصول ظرف مدت کمتر از 24 ساعت از طریق ایمیل یا تلفن های واحد امور مشتریان با ای تحفه تماس حاصل فرمایید.

2- اگر در طول مسیر ، حمل و نقل شکسته و آسیب دیده باشد که در این صورت از مخدوش کردن بسته بندی اصلی محصول خودداری فرمایید و بعد از گرفتن عکس از محصول معیوب ، ظرف مدت کمتر از 24 ساعت از طریق ایمیل یا تلفن های واحد امور مشتریان با ای تحفه تماس حاصل فرمایید.

3- اگرمشتریان گرامی بعد از خرید محصول بنا به هر دلیلی منصرف شده باشند می توانند سفارش خود را تا قبل از تحویل محصول به شرکت پست لغو کنند و برای این منظور کافی است از طریق تلفن های امور مشتریان با مجموعه ای تحفه تماس حاصل فرمایید.

© 2018 etohfeh All Rights Reserved

استفاده از مطالب سایت سوغات و صنایع دستی ای تحفه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا (فروشگاه آنلاین ای تحفه) می‌باشد.