0
×
درباره ما

ما ای تحفه را بنا نهاده ایم تا گنجینه ای از سوغات ایرانی را در امتداد نگاه شما گسترده باشیم.

از هر دیاری از این سرزمین ، تحفه ای را به تماشا گذاشته ایم تا هنر هزاران ساله ی ایرانی ، نشانه ای باشد از هر آنچه که هستیم.

ای تحفه دریچه ایست برای تماشای زیبایی های سرزمینی که از هرگوشه اش زنان و مردانی خوش ذوق ، طعمی آفریده اند برای کام و طعمی برای نگاه.

اینجا بازار سوغات ایران است . به ای تحفه خوش آمدید.

 

مجموعه  ای تحفه متشکل از افرادی متخصص و مجرب در زمینه های مختلف از جمله مهندسی فروش ، R&D ( تحقیق و توسعه )، بازرگانی ، تبلیغات ، طراحی وب ، نرم افزار و غیره می باشد که با هدف معرفی و فروش آنلاین سوغات ( تحفه ) کل کشور از برترین برندهای تولید کننده شروع به کار کرده است . این مجموعه سعی دارد تازه ترین سوغات و جدیدترین صنایع دستی را در کوتاه ترین زمان ممکن با قید ضمانت اصالت محصول به دست مشتریان محترم برساند . مجموعه ای تحفه تخصصی ترین و تنها مرجع فروش سوغات و صنایع دستی در کل کشور ، با توجه به مشتری مدار بودن مجموعه از انتخاب محصول تا لحظه تحویل آن در کنار شما مشتریان گرامی خواهد بود . برند های طرف قرارداد در وبسایت ما توسط تیم R&D ( تحقیق و توسعه ) ای تحفه با استفاده از روش های تحقیق و آماری روز از نظرسنجی مردم آن شهر انتخاب شده است . ای تحفه شروع به کار کرد زیرا می داند ذائقه ایرانی به دنبال بهترین ها می باشد .

 

ای تحفه کمپینی از برترین برند ها ، پکیجی از ناب ترین سوغات ایرانی

 

 

© 2018 etohfeh All Rights Reserved

استفاده از مطالب سایت ای تحفه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا (فروشگاه آنلاین ای تحفه) می‌باشد.